3 lata gwarancji

Profesjonalne elektronarzędzia Bosch spełniają najwyższe standardy jakości!


Szanowni Państwo,

W celu podniesienia jakości świadczonych usług i zapewnienia naszym klientom dodatkowej ochrony z dniem 8.11.2010 dotychczasowy system rejestracji 3-letniej gwarancji dla produktów profesjonalnych zostanie zastąpiony nowym Systemem Rejestracji Gwarancji.

Nowy system oparty jest na wprowadzeniu Unikalnego Kodu Gwarancyjnego dla każdego wprowadzanego przez nas do obrotu na terenie Polski elektronarzędzia z linii Bosch Niebieski.
Od momentu wprowadzenia systemu Unikalny Kod Gwarancyjny staje się nieodłącznym elementem systemu udzielania gwarancji producenta na elektronarzędzia profesjonalne z linii niebieskiej, jak również jest konieczny do dokonania rejestracji produktu w systemie 3-letniej gwarancji.

Informujemy, że produkty profesjonalne zakupione przez Państwa od dnia 1.12.2010 powinny posiadać nową kartę gwarancyjna zawierającą Unikalny Kod Gwarancyjny.
Nowy system Rejestracji Gwarancji będzie umożliwiał zarejestrowanie dotychczasowych druków gwarancyjnych w systemie 3-letniej gwarancji jedynie do końca roku 2010.

Dotychczasowi użytkownicy systemu otrzymają nowe dane dostępowe na adres e-mail podany w procesie rejestracji.
Pozwoli to na dostęp do dotychczas zarejestrowanych produktów i rejestrowanie kolejnych zakupów.

Przepraszamy za niedostępność systemu do dnia 8.11.2010 związaną z procesem przenoszenia danych.

W razie pytań prosimy o kontakt z infolinią 0 801 100 900

Bosch Elektronarzędzia

Drukuj
Do początku strony